جمعه 25 خرداد 1403  
كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
فرهنگی
1401/7/23 شنبه
بیست و پنجمین دوره ازدواج دانشجویی (طرح همسفر تا بهشت)
بیست و پنجمین دوره ازدواج دانشجویی (طرح همسفر تا بهشت)

.

با آرزوی توفیق روزافزون به اطلاع کلیه دانشجویان گرامی می رساند بیست و پنجمین دوره ازدواج دانشجویی (طرح همسفر تا بهشت) از مهرماه 1401 آغاز گردیده است دانشجویانی که تاریخ عقد آنها ازاول فروردین 1400 تا تاریخ 31 شهریور 1401 می باشد مجاز به شرکت در این طرح می باشند.
  • زوجینی که حداقل یک نفر از آن‌ها دانشجو بوده و تاریخ رسمی عقد آنان در فاصله زمانی  1 فروردین ۱۴۰۰ الی ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ باشد، مجوز ثبت‌نام خواهند داشت. 
  • ملاک شرکت در طرح ملی «همسفرتابهشت» دانشجو بودن حداقل یکی از زوجین در تاریخ رسمی عقد می‌باشد. (نه دانشجو بودن در زمان ثبت‌نام)
  • در مواردی که هر دو نفر زوجین، دانشجو باشند، لازم است فقط یک از آن‌ها به عنوان داوطلب اصلی در سامانه ثبت‏نام نماید.
  • به منظور قطعی‌شدن ثبت‌نام، زوجین دانشجو می‏ بایست حداکثر تا دو هفته پس از ثبت‌نام ‌اولیه در  سامانه، گام‌های بعدی تا نهایی‌شدن ثبت‌نام و انتخاب کاروان را طی نموده و تایید نهایی را  از سامانه اخذ نمایند. 
  • کلیه ‌هزینه‌های اسکان، پذیرایی و برنامه‌های فرهنگی آموزشی در مشهد مقدس به عهده نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها خواهد بود. (هزینه‌های رفت وآمد به مشهدمقدس و بالعکس به عهده زوجین می‌باشد)
  • متاسفانه امکان شرکت جاماندگان دوره‌های گذشته به هیچ عنوان  میسر نیست. بر این اساس از تماس‌غیرضروری با ستاد ازدواج دانشجویی پرهیز فرمایید.
  • امکان ثبت‌نام دانشجویانی که ازدواج مجدد کرده‌اند وجود ندارد؛ در صورتیکه هر دو نفر زوجین در سال‌های پیشین به جشن ازدواج دانشجویی اعزام نشده باشند؛ در اینصورت ستادهای استانی پس از تأیید این مورد، نسبت به نامه‌نگاری با ستاد مرکزی ازدواج دانشجویی (مفاد)  اقدام نموده تا در صورت صلاحدید، اعزام این زوج و امکان ثبت‌نام آنان به صورت دستی میسر شود.
    متقاضیان جهت ثبت نام به سایت: ezdevaj.nahad.ir مراجعه نمایند.

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر